Kdo nějakým způsobem podniká nebo čas od času pořádá akce pro široké okolí, ví, že dobrá reklama je základ. Spojíte-li dobrou reklamu s praktickým předmětem, uvítá to mnoho osob. Lidé totiž, i když to neradi přiznávají, milují praktické promo předměty.

Takovým příkladem jsou i reklamní tašky. Nejde o nekvalitní produkty, už dávno ne, ale naopak o praktické, kvalitní a hezké tašky, které většinu potěší. Lze je totiž využít i na různé aktivity. Samotnou reklamu pak zajistí umístěný potisk vámi zvoleným motivem či sloganem.

pytlovina

Nabídka s opravdu širokými možnostmi

Vám stačí vymyslet onen motiv či slogan a sdělit vaše představy, zbytek nechte na nás. Co vám nabízíme? Je toho opravdu mnoho.

·         Široký výběr materiálů, typů a barev tašek, včetně atypických tvarů
·         Příjemné jednání
·         Kvalitní vyhotovení vaší zakázky
·         Vynikající kvalitu tisku motivu
·         Spolehlivost a dodržení termínu

A co se samotných tašek týká, na výběr je z několika možností http://www.promotasky.cz. Zaleží, co přesně očekáváte, pro jaké účely je volíte a potřebujete.

Nicméně si určitě vyberete. Všechny možnosti naleznete v několika velikostech, ale vybírat můžete třeba i vzhled uch.

·         Látkové tašky – nejběžnější, kvalitní a pevné, vhodné na nákupy i vycházky
·         Jutové tašky – pevnější a odolnější, hodí se na těžší věci, oblíbené jsou i na nákupy
·         Batůžky a vaky na záda – především pro muže a sportovně založené lidi, velmi dobře se hodí ke sportovním aktivitám
·         Papírové tašky – jednoduché, praktické a pevné, poslouží na nákupy, ale i jako dárková balení

tašky nákupní

Samotný tisk pak závisí na vybraném materiálu, velikosti předmětu i motivu a jeho barvách. Zaručit však můžeme stálost a jasnost barev, které, v případě látkových variant, neohrozí ani časté praní.

Co se velikost motivu týká, je možný od malých velikostí až po celoplošný tisk. Jednobarevné i plno barevné motivy. Záleží na vás.