Naučit děti plavat není žádná věda

Děti mají vodu většinou rádi a vodní radovánky si opravdu užívají. Když ale přijde čas a děti se chtějí naučit plavat, chce to hlavně čas a trpělivost. Naštěstí na to nemusíte být sami. Se správnými pomůckami bude výuka plavání úplná hračka. Dětem musíte ukázat, že i menší šlápnutí vedle, nechtěné ponoření a voda v očích nejsou nic strašného. Svůj strach s prvních samostatných temp musejí překonat. Aby plavání pro ně byla tedy spíše radost, než trápení jděte na to pomalu a dejte jim pro začátek jistotu v podobě plaveckých pomůcek, než je necháte ve vodě samotné. Stačí trocha času nějaká ta pochvala a brzo to půjde samo.
kluk ve vodě
·         Nadlehčovací rukávky: dětské nadlehčovací rukávky jsou opravdu skvělé. A poznáte to hned, jak je vyzkoušíte. Oproti běžným nafukovacím rukávkům mají velkou výhodu v tom, že jsou pěnové, takže neprasknou a použít se dají i u více dětí, protože mají zapínání na suchý zip, takže velikosti dětské ruky se lehce přizpůsobí. Děti udrží nad hladinou, takže se nepotopí, ale své první tempa zvládnou bezvadně.
·         Plavecký pás pro děti: rukávky je vhodné ještě doplnit plaveckým pásem, alespoň pro začátek. Ten nahradí vaše ruky a budou pro děti oporou jak se udržet celým tělem v rovině a umožní jim plavat. Pásy mají několik dílů, které můžete postupně oddělávat. Tím jak dítě bude zdatné, až ho posléze nebudou potřebovat vůbec. Výborně se tak přizpůsobí potřebám každého dítěte.
holky s brýlemi v bazénu
·         Vodní nudle: pěnová dlouhá barevná tyčka, jistě ji všichni znáte. Jako plavecká pomůcka je vodní pěnová nudle také hodně oblíbená. Dá se využít na zábavu i vodní cvičení ale také jako skvělá pomůcka pro výuku plavání. Díky ní se děti mohou rychle naučit plavat bez jakýchkoliv dalších pomůcek. Získanou tak větší sebedůvěru a nebudou se spoléhat jen na rukávky, které je nad hladinou udrží. V případě vodní nudle se budou muset snažit totiž hlavně sami. Což může většinou hodně pomoc, malým plavcům do budoucna. Jen děti při výuce budete muset více hlídat, ale děti se zase budou muset více snažit, což je hodně důležité.Pokud jste na trhu pro clothes, naše platforma je vaše nejlepší volba! Největší nákupní centrum!