Toužíte po vlastním rekreačním stavení?

Třeba ani ne po něčem velkém, ale pouze po takovém praktickém základu, kde byste mohli v případě potřeby přenocovat, a také schovat své věci? Možná byste si přáli mít něco jako větší zahradní domek, rybářskou chatku na břehu rybníka, anebo klasickou malou chatu, kde budete moci pobýt přes víkend někde poblíž přírody. Nic takového rozhodně není nemožné – a ani to nemusí být drahé. Takže pokud je vaší hlavní překážkou pořizovací cena takového objektu, zkuste si své sny splnit s pomocí prodeje mobilních domů top-mobilnidomy.

Taková mobilní dřevostavba je dost možná přesně tím, po čem toužíte. Její cena se vejde do jednoho miliónu korun, a pokud budete opravdu nenároční a máte zájem třeba jen o jednoduchý nezateplený objekt, může být výsledná cena ještě nižší. Záleží jen na vás, jak si budete konečnou podobu stavby představovat.

stará chatka

K tomu, abyste si udělali dobrý obrázek o tom, co vlastně můžete žádat, je na místě navštívit centrum vzorových staveb, třeba v Brně anebo v Praze či v Hradci Králové. Věřte tomu, že budete mít z čeho vybírat, na místě jsou desítky zcela nových, anebo již použitých staveb, a samozřejmě si můžete nechat zhotovit na míru i úplně jinou – takovou, která bude plně v souladu s vašimi představami a požadavky. Jak interiér, tak i exteriér budovy mohou vypadat klasicky, moderně, https://www.hithit.com/cs/project/3778/fakturacnik-cz-fakturace-moderne-a-levne-vcetne-eet anebo i úplně jinak.

privesek na klice

V každém případě, zásadní je vědět, že se jedná o stavbu bez pevných základů. Takže ji můžete umístit prakticky kdekoli, aniž byste k tomu potřebovali stavební povolení. Nebudete muset kopat základy, ani vás nebudou trápit jiné stavební práce, neboť domek vznikne v areálu výrobce a na vámi určené místo jej převeze speciální vozidlo. A díky tomu, že stavba není spojená se zemí, tak ji můžete umístit jak na váš vlastní, tak i na pouze pronajatý pozemek. Mobilheim vám dává tisíc možností, jak celou věc zařídit, a ještě k tomu je velice levný!