Zdravá a průzračná voda v bazénu

Každý máme nějaké své přání, které si chceme splnit. Bylo Vašim snem pořídit si bazén? Rádi v něm jen tak relaxujete? V horkých letních dnech není nic lepšího než si vlézt do příjemně chladné vody a nechat své tělo osvěžit a zchladit. Tím se trochu probudíme, načerpáme novou energii, odpočineme si, můžeme plavat nebo dovádět ve vodě s dětmi, radovat se nebo jen tak s koktejlem v ruce relaxovat na lehátku nebo i bez něj. Záleží jenom na tom, jak si to vysníme a co preferujeme. Tyto chvíle si nenechejte nikým zkazit, jsou jenom Vaše.

koktejl u bazénu

A teď k tomu hlavnímu. Mít bazén je sice hezká věc, ale moc dobře každý ví, že je potřeba se o něj také starat. Minimálně z toho úhlu pohledu, že do vody musíme přidávat čisticí prostředky, aby byla voda hezká, zdravá a průzračná. Nikdo by se přece nechtěl koupat v nějakém zeleném močálu, takže je potřeba vodu pravidelně po celou dobu koupací sezóny, ale i mimo ni, udržovat průzračnou a čistou.

To je úkol pro speciální tablety, které se do vody přidávají. Ty mají různou podobu a existuje jich nepřeberné množství, takže je z čeho vybírat. Pokud nechcete přidávat mnoho různých přípravků a kontrolovat všechny potřebné veličiny, jako je dostatek chloru, optimální podmínky, hodnoty pH a tak podobně, můžete najít přípravek, který to všechno zvládne sám a tím je multifunkční přípravek pět v jednom.

relax žena u bazénu

Chlorové tablety 5v1 se snadno používají. Aplikace je naprosto jednoduchá. Navíc dávkování je vždy uvedeno na obalu. Stačí dodržovat přesné pokyny a můžete se těšit na krásnou a průzračnou vodu.

Dávkují potřebný chlor a stabilizují vodu, upravují hodnoty pH tak, aby byly přiměřené a aby byla voda zdravá a příjemná k naší pokožce. Další jejich vlastností je vyvločkování nečistot nebo dezinfekce vody. Eliminují samozřejmě tvorbu řas a ani sinice nemají žádnou šanci. Je tedy hned několik kladů, proč si právě tyto tablety pořídit.