Samolepky na stěny

Pokud chcete ozvláštnit svůj interiér, a toužíte po nějakém novém prvku do vašeho bydlení, jsou samolepící dekorace na stěnu jako jedněmi z ideálních řešení. Samolepky na stěny patří k nejoblíbenějším designovým bytovým doplňkům pro interiéry. Pomocí samolepek na stěnu zcela jednoduše a rychle oživíte vzhled vašeho domova. Samolepky na zeď si můžete také nechat vytisknout. Jako vhodné motivy se jimi mohou stát například:
§  obrázky vašich dětí
§  vaše vlastní výtvory a tvorba
§  či zadaný návrh do grafického studia
čínský obrázek
Mezi oblíbené motivy na samolepkách jsou také nápisy, přísloví, anebo moudré citáty. Možností, jak si kreativně vyzdobit a zútulnit interiér je nepřeberné množství. Navíc tyto nápadité samolepící dekorace můžete lepit i na dveře, okna, skříně a podobně.

Variabilní samolepící dekorace

Samolepky na zeď se dají velice snadno odstranit z povrchů a nezanechávají po sobě naprosto žádné stopy lepidla. Pokud se vám jedna samolepka přestane líbit, jednoduše ji můžete snadno nahradit jinou samolepící dekorací. Mimoto jsou cenově snadno dostupné. Umístění samolepících dekorací na stěnu je velmi jednoduché.
samolepky na skle

Do každé místnosti

Samolepky na stěny jsou naprosto vhodné do jakékoliv místnosti v interiéru. S těmito samolepícími dekoracemi můžete velice snadno zútulnit vaše rodinné bydlení. Samolepky na stěny milují převážně děti. Ty mohou mít ve svém pokojíčku obrázky svých oblíbených postaviček z pohádek a večerníčků.
§  Chlapci si vybírají především auta, anebo oblíbené superhrdiny.
§  Holčičky si zase volí obrázky princezen, zvířátek, anebo kytiček.
§  Nad dětskou postýlkou se může pást například stádo oveček. Oblíbené jsou také motivy oblohy plné hvězdiček.
§  Nalepit na stěnu dětského pokojíku lze také dětský metr, kde potom s dětmi můžete sledovat, jak hodně moc vyrostly.
§  Samolepící dekorace v podobě čísel, anebo písmen mohou pomoci vašim dětem při procvičování číslovek nebo abecedy.
§  Samolepícími dekoracemi je možné také snadno a rychle ozdobit okna u příležitosti různých svátků.