Dětská radost nezná mezí

Je nejvyšší čas začít přemýšlet, čím udělat svým dětem radost k Vánocům a popřemýšlet už nad Ježíškem. Pokud ještě nemáte ve vaší rodině trampolínu Trampolína pro děti Goodjump.cz, pak neváhejte a prolustrujte články, které se této velké radosti dětí týkají. Vaše děti vám budou vděčné, když objeví tento skvostný dárek pod vánočním stromečkem a garantujeme vám, že se nebudou moci dočkat jara, až jim trampolínu smontujete. Děti rády skotačí, skáčou, poskakují a dělají dobře, protože nejen, že je pohyb zdraví, ale poskakováním se hrnou ven endorfiny – což jsou hormony dobré nálady. Často můžete vídat malé děti, jak se točí kolem dokola okolo své osy nebo poskakují vedle maminky, které vede kočárek. Dětem je pohyb daný a vy ho můžete ještě více podpořit tímto vhodným, a hlavně bezpečným dárkem.

dítě skáče

Bezpečným hned ze dvou důvodů – dětské skákadlo je velmi dobře zabezpečené ochrannou sítí tak, aby děti v nestřeženém okamžiku nemohly vypadnout a ublížit si. A bezpečí podruhé? Vždy víte, kde se vaše ratolesti nacházejí, a to poznáte podle radostných výkřiků, takže je nemusíte věčně nahánět a hledat, budete vědět, že se nacházejí v bezpečí vašeho domova. A ze zahrady budete už jen vnímat nadšený halas vašich dítek. Na trampolíně budou nejen poskakovat a skákat, ale tímto pohybem si pěkně provětrají svalíky a dostatečně i plíce, protože budou dýchat zdravý vzduch. Také se naučí dobrému pohybu, protože se budou muset naučit, jak vyskočit a kde „přistát“, takže budou svůj pohyb umět i korigovat, tudíž zapojí všechny svaly, které pěkně protáhnou a posílí.

děti trampolínka

Trampolína na zahradě je radost a už dnes si vyberte místo, kam ji na příští rok umístíte. Vybírat můžete z různých průměrů a už dokonce i barevných provedení. A ubezpečujeme vás, že až i vy sami – vy dospěláci – si vyzkoušíte, co taková trampolína umí, tak z ní ani nebudete chtít slézt. A vůbec – dovádět se svými dětmi je přece to nejlepší, co rodiče pro svá zlatíčka mohou udělat. Jakmile trávíte svůj čas společně se svými dětmi, to je ten nejlepší vklad do jejich života.