Prodáváme auto

Tím, jak je míněno hlavně to, zda se to udělá přes inzerát, po domluvě, nebo přes auto bazar. Každá tato věcička má své plus, ale také, jak už to bývá, své mínus.

Inzerát či domluva obsahují dohadování o ceně, pokud prodávající netrvá na té, kterou již někde určil. Kupec se ho bude snažit pochopitelně zviklat a bude chtít slevu na tamto či ono. To, a to se mu nebude pozdávat a je schopen současného majitele buď přivést ke slevě nebo do blázince.

moderní vůz

V případě prodeje přes auto bazar jsou také problémy v dohadování o ceně, ale už je to něco jiného, protože bazar většinou auto chce. Ví, že na něm vydělá. Je ovšem jasné, že když tam přivezete vrak, jemuž při zastavení upadne čelní maska, budou s prodejem drobné potíže. Také upadlý výfuk nezavdá příčinu k jásotu a oboje utržené dveře na zadních místech nebudou zvyšovat šanci k prodeji.

vrak auta

Ovšem i když nemáte vysloveně vrak, jistě objedete více bazarů a zakotvíte tam, kde se vám nabídne nejlepší cena. Pokud jste dočetli až sem, radujte se, protože mám pro vás rychlejší řešení.

Existuje totiž něco jako ocenění auta online zdarma. Vím, že se to zdá nemožné a i podezřelé, vězte však, že tisícovky spokojených zákazníků hovoří za vše. Pokud si tedy kliknete na barevný odkaz o něco výše, dostanete se na web společnosti, kde vám nabídnou okamžitý odhad, a to po internetu. Stačí vyplnit několik údajů a ihned uvidíte kolik vám za vůz dají. Je však třeba vyplnit údaje dle skutečnosti, a ne si je cucat z prstu. Vyhnete se tak možnému zklamání. Takže rok výroby a, najeté kilometry a další vypište skutečně pravdivě. Nu a když už máte přehled o tom v jaké cenové hladině se budete pohybovat, můžete automobil rovnou přivézt. Proběhne klasická prohlídka s kontrolou údajů a věc je hotova. Krátce, stručně a bez potíží. Klidně si to vyzkoušejte. Klikněte a uvidíte.