Až vám doslouží tenisový míč Head

Tenis na špičkové úrovni se hraje tak, že se poměrně často mění míče za nové, to vám jistě nemusíme pracně vysvětlovat. Míče dostávají v průběhu úderů raketou pořádně zabrat, a i když si pořídíte tenisové míče Head špičkové kvality, přece jen to nejsou titanové koule, které vydrží všechno. Je ovšem škoda použitý míč jen tak vyhazovat, lze jej využít k tréninkovým účelům pro tenisové začátečníky, ale to není zdaleka vše. Poslouží i k velmi širokému spektru dalších činností a situací.

tenisák na lajně

Vezměte si míče na vodu – vodáci si velmi rádi hrají s míčem v úsecích klidných, kde se dají srazit lodě k sobě a klábosit. Pohazování tenisákem zpestří atmosféru a zbystří smysly.

Hra v bazénu – tenisový míč Head využijete i na koupališti, pokud to není přímo zakázáno. Je to vhodná rehabilitační pomůcka pro cvičení postřehu a rychlosti a přesnosti hodu.

tenisový míč

Fotbálek – s tenisákem si můžete zahrát i fotbal, je to docela náročná záležitost a hlavně velmi zábavná. Hrát se s ním dá ale pouze na pevné a rovné ploše, nejlépe na asfaltu nebo na rovné dlažbě.

Pozemní hokej – co se dá provádět s tenisákem při fotbálku nohama, můžete ještě zesílit hokejkou. Hokej s tenisovými míčky je poměrně obvyklá zábava kluků na sídlištích, kde je asfaltové či antukové hřiště k dispozici. Výhodou je, že jej lze hrát za každého počasí a v každé roční době.

Kočky a psi – pro některá psí plemena a pro některé kočky je tenisák vítanou zábavou. Chovatelé psů a koček tenisové míče doma mívají a mohou je zvířatům nabídnout jak doma v obýváku, tak i venku v přírodě.

Antistres – znáte film „Přistání naslepo“? Je z prostředí řídících letového provozu z letištních věží z konce 90. let a můžete se tam povšimnout, že jeden z profesionálů na věži si pohazoval s míčkem, aby zklidnil emoce a lépe se soustředil na pracovní výkon. Nebyl to sice tenisový míč Head, ale na tom přece nezáleží.