Perfektně zabalená zásilka

Zatímco prodejci v kamenných prodejnách své zboží pouze namarkují, a předají kupujícímu, při posílání zásilek z online obchodů je velmi důležité správně zásilku zabalit. Nejen proto, aby se vámi zasílané zboží nepoškodilo, ale rovněž proto, že i obal tvoří celkový dojem ze zásilky. Když zákazníkovi dorazí hezky zabalený nákup, zanechá to na něm okamžitě lepší dojem. Jak tedy správně balit zásilky?

kartonová krabice

Krabice

Můžete použít klasické kartonové krabice v hnědé barvě, které nenadchnou, ale ani neurazí. Pokud ale chcete zanechat lepší dojem, lze si krabice nechat potisknout. Při výběru krabic se také rozhodujte dle tloušťky kartonu, což je důležité pro ochranu vašeho zboží. Vždy používejte krabici větší, aby se v ní zboží nemačkalo, a zbytek prostoru vyplňte ochranným materiálem.

Obálky

Pokud zasíláte menší množství zboží, které se vejde do obálky, kupujte kvalitní obálky. Nejlepší jsou obálky plastové, které jsou tudíž i voděodolné, a seženete je v různých barvách.

Lepící pásky

Při balení do krabice musíte víko krabice bezpečně zalepit, aby z něj obsah nevypadl. Proto je důležitá správná volba lepící pásky https://www.2pack.cz/lepici-pasky-2, která nejenže bude držet, ale může i dobře vypadat. Lepící pásku si můžete nechat vyrobit s potiskem, tudíž na ní může být vaše logo, což při balení působí mnohem profesionálněji.

krásný balíček

Uvnitř krabice

Aby bylo zboží uvnitř krabice dostatečně chráněné, je potřeba jej obalit bublinkovou fólií, a to v dostatečném množství. Pro vyplnění prázdného prostoru můžete použít speciální sáčky naplněné vzduchem, aby zboží v krabici při přepravě nelétalo, a nerozbilo se.

Volba balícího materiálu je nesmírně důležitá, protože kvalita vámi zvoleného obalu odráží kvalitu vašeho obchodu. Pokud sháníte dodavatele, který je ochoten vyjít vstříc vašim požadavkům, dodávat vám balící materiál s potiskem, a za rozumnou cenu, navštivte například internetový obchod 2pack, který se zabývá prodejem obalového materiálu, a nabízí široký výběr.