Hornatá Kalábrie: chudá, ale překrásná

Můžete ji najít na tom nejjižnějším místě celé Itálie. Nepatří sice k nejbohatším, ale zato je zde mnoho úžasných věcí k vidění.
Možná byste v Itálii našli i jiná místa a možná dokonce i lepší místa, která stojí za navštívení, ale Kalábriemá prostě něco do sebe. Ti, kteří už ji navštívili, by vám určitě mohli vyprávět.
dům v Kalábrii
To, co vás jako první totiž okouzlí, bude překrásná příroda. Kromě průzračné mořské hladiny a velmi zvláštní barvy písku, můžete vidět jako kulisy obrysy hor, které konči až tam,
kde lidské oko už nedohlédne. Opravdový pohled jako z pohádky.
Je zde opravdu velké množství hotelů a penzionů, kde byste se mohli ubytovat. Samotná Kalábrie nabízí tolik služeb, že nemáte možnost je ani všechny využít a prozkoumat.
Pokud patříte mezi milovníky lyžování, pak pro vás budou skvělým útočištěm zdejší lyžařská střediska.
Dokonce je zaveden i kalendář akcí, které trvají od ledna a končí až v prosinci. Tudíž každý měsíc si odtud můžete odvést neuvěřitelný zážitek a to určitě na celý život.
Kdybyste měli možnost zavítat do města, které nese název Gerace, určitě neváhejte. Uchvátí vás nejen svým panoramatem, ale také velmi pestrou historií, která je opravdu velmi zajímavá.
Samozřejmě je možné také navštívit zámek, mnoho kostelů, paláců a mnoho dalších památek. Určitě to stojí za to.
moře u Kalábrie
Za velmi navštěvovanou ulici je považována Largo Tre Chiese č. 3. Pokud máte rádi zeleninu, víno a různé další pochutiny, určitě se ji nevyhýbejte a to ani v případě, pokud byste chtěli domů přivést nějaký ten suvenýr, například v podobě likérů nebo bergamotových mýdel.
Je zde dokonce možnost zakoupení keramiky, která vypadá opravdu skvostně.
Jestliže tedy ještě nevíte, kam vyrazit o letních prázdninách na dovolenou, určitě bude Kalábrie tou skvělou volbou a to nejen pro vás, ale také pro vaše známé a kamarády.