9 nejkrásnějších míst světa

Mezi jedno z nekrásnějších míst světa se řadí například Bigarský vodopád v Rumunsku. Tento vodopád má přes 8 metrů a je celý rok pokryt mechem. Jeho okolí je velmi romantické a toto místo je přezdíváno jako svět fantazie.
krásný most
Dalším místem je například Růžové jezero Retba, které se nachází v Senegalu. Voda v tomto jezeře je sytě růžová. Není pro člověka nijak nebezpečná. Způsobují ji mořské řasy zvané Dunaliella salina.
Železniční tunel lásky: Nachází se na Ukrajině a byl vytvořen projížděním vlaků v průběhu mnoha let. Má přes dva kilometry a je velmi oblíben zamilovanými páry. Je tvořen z těsně rostoucích stromů vedle sebe.
Canyon Antelope v Arizoně: Nachází se v americkém jihozápadě a voda zde proudí přes kameny. Byl vytvořen erozí. Jsou zde sice často záplavy, ale jedná se o velmi vyhledávané místo pro turisty a fotografy.
Sea of stars, ostrov Vadhoo, Maledivy: Ostrov je znám díky tzv.‚moři hvězd.‘ Tzv. hvězdy tvoří mikrobi zvaní fytoplankton. Přes den tato pláž vypadá obyčejně jako ostatní pláže
ale v noci září modře a vytváří dokonalou podívanou.
Jeskyně světlušek na Novém Zélandu: Jedná se o krasovou jeskyni, která je 45 metrů hluboká. Tisíce světlušek na stropě ozařují celou jeskyni. Pohled je jako ze sci–fi filmu
a je to velmi nádherný pohled.
Skrytá pláž v Mexiku: Pláž byla vytvořená sopečnou činností a nezná zásah člověka. Cestovná kanceláře zde nabízí mnoho výletů a spoustu lidí tuhle pláž považuje za útočiště
pro romantiku.
blízkost měsíce
Geyser Fly v Nevadě (USA): Gejzír byly vytvořeny čirou náhodou při kopání studny. Tento útvar je vytvořen z mnoha minerálů a řas. Je charakteristický trojitým vrcholem, kdy z každého vrcholu tryská voda. Bohužel se ale nachází na soukromém ranči a není přístupný veřejnosti.
Jeskyně Marble v Petagonii: Patří k jednou z nejpozorovanějších jeskyní světa. Jeskyně je celá z mramoru a vznikala, jak voda vnikala do skály, čímž vytvořila jeskynní útvary a tunely. Je celá modrá a nachází se uprostřed jezera Lagoe General Carrera.