Vysoce kvalitní tisk, který si zamilujete

Originální tonery Canon all-in one zaručují vynikající kvalitu tisku. Obsahují všechny důležité tiskové prvky, které od nich zákazník očekává. Mají přesně danou životnost a až doslouží a vy budete muset koupit novou, můžete si být jistí, že bude opět tisknout stejně dobře.

barvy kopírky

Záruka kvality

Díky tomu, že jste se rozhodli pořídit si originální toner nebo cartridge Canon, si můžete být jistí zárukou kvality. Oproti tomu doplňovací kazety, které jsou sice levnější, nemusí poskytovat vždy stejnou úroveň kvality, jako originální. Je to tím, že jejich vnitřní mechanismy mohou být opotřebované buď částečně, nebo úplně. Výroba a montáž tonerových kazet je velmi sofistikovaný postup, který se skládá z několika procesů. Společnost Canon však vytvořila automatizovaný výrobní systém, který je založen na nejmodernějších výrobních technologiích. Díky tomu mohou svým zákazníkům poskytnout takovou kvalitu, kterou očekávají.

Konec nevzhledných čar

Fotocitlivá jednotka je jednou z nejcitlivějších součástek v tiskárně. Nové tonery Canon zajišťují, ay se na bubnu a fixačním válečku neshlukoval toner, díky tomu nevznikají rušivé čáry na tisku, nedochází k rozmazávání ani poškození tiskárny. Originální toner Canon zaručuje, že jednotka fotoválce bude správně fungovat a výsledný tisk bude vždy čistý.
Laserová tiskárna

Snadná instalace

Kazety Canon mají naprosto jednoduchou instalaci, až tak, že ji zvládne i malé dítě. Prostě je stačí vybalit z originálního obalu a zasunout do vaší tiskárny. V přiloženém návodu se samozřejmě dočtete vše potřebné k instalaci.

Čistší pracovní prostor

Díky novým technologiím dosahuje společnost Canon vzniku emisí bez obsahu ozonu při výrobě. Tato čistá technologie je neškodná jak pro lidské zdraví, tak i pro životní prostředí. Kromě toho všechny tonery a kazety Canon nevyžadují žádné zvláštní zpracování ani recyklaci.