Pokud máte rádi sport, ale chcete to spojit se zábavou, máte v dnešní době spoustu možností, jak se zabavit. Stejně tak, pokud chcete navnadit ke sportu starší děti, nebo puberťáky, máte spoustu možností jak to udělat. Vyzkoušejte některou z moderních aktivit, která vám poskytne jak zábavu, tak pohyb.DSC8052

  • Paintball

Paintball je u nás již známá hra, která je spojena s aktivním pohybem a zároveň s logikou a zapojením přemýšlení. Dobrá kondice se vám bude samozřejmě hodit. Hraje se za pomoci speciální pistole, která vystřelí želatinovou kuličku naplněnou barvivem. Je několik možností jak si zahrát. Třeba sestavit skupinu hráčů a zarezervovat si hřiště i s výstrojí. Pokud je vás málo, můžete se přidat do otevřené hry. Stačí se zarezervovat a budou vám chodit upozornění na tyto hry. Paintball můžete zvolit i jako firemní teambuilding.

  • Je libo adrenalin?

Adrenalinové aktivity jsou v současné době velice oblíbené. Pokud jste dobří cyklisti a máte vybavení do terénu, pak se můžete v klidu vypravit do terénního bike parku, kde si najdete zábavu přímo pro vás. Nejen že si užijete trochu adrenalinové zábavy, ale taky si trochu zlepšíte kondici nenásilnou formou.
Další aktivitou, která již není tolik adrenalinová je třeba přechod hor s bivakováním v přírodě pod širým nebem. Nachozené kilometry se vám nebudou zdát tak hrozné, když uvidíte nebe plné hvězd.DSC8113

  • Tak trochu sci-fi

V současné době jsou opravdu oblíbené různé laser game arény, určené pro hry s pistolemi, které vydávají laserový paprsek. Hraje se také v týmech, popřípadě všichni proti všem a je velice jednoduché pochopit princip hry. Tuto hru si můžete zahrát v podstatě v každém městě v naší republice, protože jsou opravdu rozšířené. Lasergame si můžete užít za pomocí taktiky, ale z velké části budete muset běhat a zkoušet zasáhnout nepřítele. Takže si zaběháte a nejspíš vám to ani nepřijde.