Sexy a plešatí


Jsou muži, kteří mají v sedmdesáti letech mohutnou kštici a jsou muži, kteří mají ve třiceti letech prořídlou kštici. Někteří muži si z toho nedělají těžkou hlavu a shodí hřívu, někteří se zajímají o různé přípravky na růst vlasů. Je to asi jako když žena začne přibírat přes zadek. Jenomže zadek se dá, byť stěží shodit, ale když muž přijde o vlasy, je to nevratné a žádné vodičky to nezmění. Jsou muži, kteří neváhají nosit různé příčesky. Někteří se zase snaží zakamuflovat absenci vlasů takzvanou přehazovačkou.

plešatý muž


Přitom není důvod mít komplexy. Muži, kteří mají málo vlasů, mají obvykle hodně mužských hormonů, zvláště pak testosteronu. Nedostatek vlasů je tedy znakem mužnosti. Mnozí muži si to uvědomují a ke své holé hlavě se hrdě hlásí. Vždyť mnoho slavných celebrit nemá vlasy. Jsou plešatí a sexy.Pojďme si některé z nich připomenout.

 


 1. Bruce Willis

 2. Andre Agassi

 3. Vin Diesel

 4. Seal

 5. Michael Jordan

 6. Telly Savalas

 7. Kelly Slater

 8. John Malkovich


 pěší turistika


Nedělejte si žádné starosti


Milí pánové, jak vidíte, jsou úspěšní, jsou bohatí a jsou sexy. Rozhodně není důvod dělat si starosti s tím, že Vaše vlasy prostě řídnou. Mít nedostatek vlasů je jednoduše znakem mužnosti. Uděláte nejlépe, pokud ze své slabé stránky uděláte silnou stránku a vystavíte na ní svou image.

Někteří muži připouští, že plešatí muži jsou sexy, ale jich se to netýká. Komentují tím, že mají nevhodný tvar lebky, příliš vysoké nebo pro změnu nízké čelo. Ovšem tyto komentáře jsou samozřejmě obvykle velmi subjektivní a neodpovídají realitě.

Pokud se přesto cítíte nejistí, můžete třeba nosit kšiltovku nebo šátek na piráta, což je mimochodem velmi mužné a sexy. Někdy vypadá velmi efektivně také vousy.

tvrdý samec

 
Pojďme se podívat na některé důvody, proč je skvělé nemít vlasy:


 1. Nepotřebujete hřeben

 2. Nepotřebujete šampon

 3. Nepotřebujete navštěvovat holiče, stačí holicí strojek

 4. Nemusíte se obávat vší

 5. V bitce Vás nikdo nebude rvát za vlasy