Relax v luxusním spa na jižní Moravě

V dnešní rychlé a uspěchané době je velmi důležité udělat si čas sami pro sebe či strávit pár klidných chvil s vaší drahou polovičkou. Pokud toužíte po klidně dovolené, kdy si odpočinete a zrelaxujete je hotel Galant tou pravou volbou pro vás.

vinohradna acesta.cz/wp-content/uploads/img_a375228_w2035_t1587021376.jpg“ style=“max-width: 56%; max-height: 56%;“>

Hotel se nachází v samotném srdci Lednicko-valtického areálu. Je obklopen nádhernou a malebnou krajinou, která je pro jižní Moravu typická. Hotel nabízí kromě výborné pizzerie a zahradní restaurace rovněž privátní wellness, které je stylizováno do historického stylu. Nicméně veškeré vybavení je zde moderní, takže si na své přijdou i ti nejnáročnější zákazníci. Zažijte chvíle nerušeného odpočinku a dokonalé relaxace v luxusním spa hotelu Lednice.

Hotelové spa nabízí pro své návštěvníky hned dva druhy saun. Jednou z nich je finská sauna, kde můžete dokonale prohřát své tělo a kvalitně si odpočinout. Návštěva sauny má hned několik zdravotních benefitů. Mezi hlavní patří posílení obranné schopnosti organismu člověka, jelikož pobyt v sauně prokazatelně zvyšuje imunitu. Saunování je rovněž vhodné pro celkovou detoxikaci, jelikož během pobytu v sauně se z těla vyplavují nežádoucí a škodlivé látky. Hotel také disponuje infrasaunou, jež je ohřívaná pomocí infrapanelů, která má pozitivní vliv na lidský organismus, stejně jako klasická finská sauna.

žena v sauně

V hotelovém wellness centru můžete rovněž nalézt vířivou vanu, kde se díky příjemné teplotě uvolníte. Objednat se můžete také na skvělou masáž, která vám může pomoci uvolnit ztuhlé svalstvo na celém těle. Naši maséři se postarají o dokonalý a jedinečný zážitek.

Celkový odpočinek je důležitý nejen pro vaše fyzické zdraví a vitalitu, ale rovněž pro psychickou pohodu, jež se odráží také na vaší kondici a elánu do života. Prožijte nezapomenutelné okamžiky v hotelu Galant a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes.