Nejoblíbenější produkty značky Kinder

Snad každý z nás zná značku Kinder. Ta je rozhodně nepřehlédnutelná. Můžeme ji najít nejen v českých obchodech, ale také i v těch zahraničních. Je prostě všude. Je založena na tradičních způsobech výroby a produkty neobsahují žádná umělá barviva, což je rozhodně velké plus. Dá se poznat již na první pohled. Nápis je nezaměnitelný a vyznačuje se černým k a červeným inder.
přelomená tyčka

Mezi nejznámější výrobky bychom mohli zařadit Kinder Surprise. V překladu Kinder překvapení. Jedná se o vajíčko, které je vyrobeno z té nejlepší čokolády. Vajíčko v sobě ukrývá žlutou skořápku, ve které se nachází malá hračka, která je určena pro holky i kluky. Rozhodně zde nechybí ani návod ke složení. Hračky se ve vajíčku obměňují a tak si vaše dítko může doma vytvořit pěknou sbírku figurek.

Dalším známým výrobkem je Chocolate. Jedná se o malé čokoládky, které mají vlnky plné mléka. Bývají nejčastěji balené v krabičce se spokojeným dítětem. Tyto čokoládky jsou potěšením nejen pro ty nejmenší. V obchodech můžete zahlédnout spoustu obalů, které jsou v prodeji nejčastěji na Mikuláše. Velmi podobným produktem je Kinder Maxi, které se prodává jako samostatná tyčinka.

Dospělé asi nejvíce potěší Kinder Bueno. To obsahuje kromě čokoládové oplatky krém z lískových oříšků. Vyrábí se hned ve dvou variantách a to buď s mléčnou, nebo bílou čokoládou. V balení se vždy nachází dva kusy a to proto, abyste si vždy mohli tuto dobrotu naplno vychutnat.

Jestliže byste rádi snědli něco, co osvěží, pak je tou nejlepší volbou Mléčný řez. Piškot s mléčným krémem je rozhodně skvělou volbou.
čokoládová vejce

Oblíbené je také Kinder Pinquí. Vychutnat si jej nyní můžete s kokosovou nebo karamelovou příchutí.

Nebo co takhle Kinder Maxi King? Pokud patříte mezi milovníky karamelu, pak je pro vás tento produkt tou správnou volbou. Tyčinka má navíc na povrchu kousky lískových oříšků a chuť této tyčinky je naprosto neuvěřitelná.

Také vy patříte mezi ty, kteří milují výrobky Kinder? Rozhodně se není čemu divit.