Málokdo si uvědomuje, že interiérový design netvoří pouze vhodně vybrané a rozestavěné kusy nábytku. Interiér je tvořen mnoha nepatrnými aspekty, které teprve pospolu vytvoří celek. Vedle větších kusů, jakými je právě nábytek, koberců, dekoračních předmětů a vybraného barevného provedení je výsledný vzhled interiéru tvořen především způsobem využití a propouštění světla.

světelné záření

Světlo je velmi tvárná věc, kterou si lze snadno podmanit a přizpůsobit vlastním potřebám či vkusu. Nejvíce světla samozřejmě potřebujeme v místnostech, ve kterých trávíme spoustu času, jakými jsou obývací pokoj, kuchyně a pracovna. Nesmíme však opomínat výsledný dojem, jaký v nás dané místnosti zanechávají a pocit, jak se v nich cítíme. Pokud v daném pokoji trávíme spoustu času, musíme se v něm cítit komfortně. To zabraňuje možné únavě, nudě nebo jiným negativním pocitům.

Jak docílit toho, aby se vámi častěji navštěvovaná místnost stala vaší oblíbenou? Musí se skládat z věcí, které máte rádi a které se vám líbí. Tyhle věci musí být neotřelé, mít nápad a vtip, aby se vám časem neokoukaly. Přesně takové je atypické betonové světlo https://cs.aspontohle.com/concrete-lighting. Betonové světlo si zahrává s modelováním propouštěného světelného záření. Takový lustr není pouze osvětlením, ale stane se duší a středobodem celého pokoje. Udává jeho celkový ráz.

žárovka světlo

Betonové světlo je také velmi moderní a designovou záležitostí. Dnešní doba je jako stvořena pro hru materiálů, světel a stínů. Je typické, že jsou výrobky zpracovány z dosud do značné míry opomíjených složek a struktur. Právě beton je na vrcholu svého interiérového působení. Značná část domácností je stylována do střídmých odstínů doplněných studenějšími kusy. Stačí pak tenhle na první pohled chladnější interiér obohatit o, byť jen jeden, teplejší doplněk (deka, kobereček,…) a vysněný pokoj je na světě. Podobné styly působí vysoce elegantním dojmem.