Neměli bychom zapomínat doplňky stravy. Tyto doplňky však nenahrazují pestrou stravu, ale určitě není na škodu nějaké doplňky užívat. Proč? K čemu jsou dobré?

Dnes si povíme o korejském ženšenu. Na co se používá?

kořen ženšenu

  • zvyšuje odolnost organismu proti stresovým situacím – což co si budeme, v dnešní uspěchané době je stres všude kolem nás a o to více je potřeba myslet na naše psychické zdraví
  • dále se také používá ke zvýšení energie (bojuje s únavou)
  • podporuje obranyschopnost a náležité hormonální funkce (zvyšuje sexuální apetit)
  • působí jako antioxidant – posílení duševní a fyzické výkonností

Kořen ženšenu obsahuje spoustu vitamíny, minerálů, aminokyselin, silice a enzymů. Všechny tyto látky podporují paměť a psychickou pohodu.

Zlepšuje krevní oběh, za což budete vděčni hlavně v chladných dnech. Muži určitě ocení i lepší prokrvení penisu, které podporuje kvalitnější erekci.

Pokud nejste člověk, který si ráno zapije několik vitamínů sklenicí vody, ale máte raději si vychutnáte šálek výborného čaje. Korejský ženšenový čaj Erectmax.cz je pro Vás jako dělaný!

šálek čaje

Čas jen a jen pro Vás!

Nezapomeňte si udělat čas pouze pro sebe! Na chvíli nemyslet na to, co všechno musíme udělat. Uvařit si šálek čaje. Napustit si vanu s pořádnou pěnou. Už pouze zbývá si vybrat kvalitní čtivo – ať už se jedná o časopis, noviny či knihu. Nejste-li milovník čtení, můžete si pustit váš oblíbený seriál nebo nějaký film. A samozřejmě nesmíme zapomenout na masku, po které se budete cítit jako znovuzrozeni. Maska by se měla dávat jedenkrát až dvakrát týdně, abyste viděli nějaký výsledek. Je jen na vás, jakou zvolíte, v dnešní době je masek mraky, určitě si každý vybere podle jeho požadavků.

Výborná je také maska na nohy. Naše nohy mají denně neskutečnou zátěž, proto si i ony zaslouží pořádnou péči, a ne pouze naše pleť.