Vylaďte si interiér do posledního detailu!

Moderní interiéry jsou v dnešní době plné čistých rovných linií, které nejsou nijak přehnaně zdobené, ale zároveň dávají interiéru opravdu jednotný ráz. Ať se rozhodnete pro jakýkoli interiér, moderní či spíše tradiční, snažte se jej vyladit do posledních detailů, tak aby byl naprosto dokonalý. Na co si dát pozor?
zavěšená žárovka
· Světla
Světla dávají interiéru úplně jiný vzhled. Pokud plánujete rekonstrukci interiéru, zaměřte se nejen na rozmístění světel ale také na jejich tip a vzhled, tak aby doma bylo dostatek světla a zároveň nebylo světlo nepříjemné. Typy světel jsou samozřejmě různé, do kuchyně a na chodbu se hodí spíše světla bodová, do obývacího pokoje a ložnice se více hodí klasický lustr, nebo elegantnější bodová světla. Nebojte se do obývacího pokoje dát i lampu.
· Vypínače a zásuvky
Možná někomu přijdou tyto dvě věci jako podružné, avšak jsou velice důležité. Ve starších interiérech jsou často zásuvky „každý pes, jiná ves“. Lepší varianta je, pokud jsou stejné zásuvky a vypínače stejné aspoň v jednotlivých místnostech, ale ani toho se často nedočkáte. Pokud chcete mít do detailu sladěný interiér, pak se zaměřte na zásuvky a vypínače, aby byly elegantní a do interiéru se hodily. Zásuvky i vypínače dnes seženete v různých designech, takže není problém najít zrovna ty, které se k vašemu domovu budou hodit.
oprava elektroinstalace
· Barvy
Barvy v interiéru jsou opravdu zásadní. Pro moderní interiéry volte spíše tlumené barvy, jako je béžová, šedá, bílá nebo světlé pastelové barvy. Křiklavé barvy opticky zmenší interiér a může být kvůli tomu i zbytečně temný. Ať se rozhodnete pro jakékoli barvy do interiéru, pak je důležité sladit barvy na stěnách s barvami nábytku. V dnešní době hodně letí bílá v kombinaci s černou, což ale klade poměrně velké nároky na úklid. Na lesklých plochách jde totiž naprosto vše vidět, musí se tedy častěji leštit.